Violetta

Violetta
Miłość, muzyka, pasja to właśnie ja Violetta

sobota, 13 lipca 2013

Alba Rico biografiaAlba Rico Navarro (Elda, Alicante, Hiszpania, 26 lutego, 1989), amerykańska aktorka, piosenkarka i tancerka hiszpański. Bachelor of Dramatic Art by ESAD de Murcia. Stał się znany w 2012 roku za rolę w serialu Violetta, Disney Channel Ameryki Łacińskiej, w charakterze "Naty".
Zaczął uczyć się aktorstwa w wieku 14 lat. Ukończył jako Bachelor of Dramatic Art by ESAD de Murcia. Napisał kilka sztuk teatralnych, monologów i sztuki wystawiane w Hiszpanii. Brał udział w 2010 roku w sztuce "stacji benzynowej", który został przyznany dla najlepszej aktorki na festiwalu w Radości (Victory). Bycie aktorką etap znany w swojej rodzinnej Hiszpanii, został wybrany do przyłączenia się do obsady serialu Disney Channel, że Violetta jest pierwsza koprodukcja firm z Disney World: Ameryki, Europy, Bliskiego Wschodu i Afryki oraz Pol-Producciones ka, lądując rolę Natalii "Naty".
Opowiada historię "Violetta", nastolatka, który wraca do rodzinnego miasta, gdzie będzie znaleźć miłość i odkryć swoje powołanie do muzyki. Serial został nakręcony w całości w mieście gość na stronie Hotels.com Argentyny i rozpoczął nagrywanie we wrześniu 2011 roku. Seria premierę 14 maja 2012 w Ameryce Łacińskiej i we Włoszech, a następnie w Brazylii, Hiszpanii, Francji, Izraela, Rosji, Stanach Zjednoczonych i na całym świecie w okresie od września do listopada 2012 roku. Pierwszy sezon składał się z 80 odcinków, które zostały zarejestrowane na 7 miesięcy. W listopadzie 2012 roku, Alba i reszta obsady rozpoczął filmowanie drugą premierę sezonu w 2013 spodziewa.
Natalia
Wyk. Alba Rico. On Ludmila prawa ręka, choć czasem wydaje się zwierzę. Naty jest dobry, ale nie imponujący, ale na żywo moda i wygląda do reszty uczniów. W tle jest niepewna i uważa, że ​​jedynym sposobem na sukces jest być w grupie fajne dzieciaki. Jest to dobry tancerz i wokalista, ale nie pozostawia Ludmila zbadać swoje umiejętności. Naty wiedzieć Ludmila może zdradzić swoją korzyść, coś, czego nigdy nie robić. Mimo to, nie z dala od niego, bo uważa, że ​​jest blisko coraz diva.
Brał udział w produkcjach muzycznych, które zapoczątkowała seria Violetty. Pierwsza produkcja, debiutancki, zawiera 14 oryginalnych utworów i został wydany w dniu 5 czerwca de2012 przez Walt Disney Records.
Pierwszy singiel "In My World" był grany przez jego bohatera, Martina Stoessel, którego premiera odbyła się w dniu 5 kwietnia 2012 roku. Drugi singiel został wydany w dniu 1 maja 2012 r. "Razem jesteśmy." Później wydał single były następujące: 3) "Między tobą i ja" 4) "I dla Ciebie" 5) "Wszystko" 6) "Myślę, że '
Druga produkcja, "Śpiewanie jest to, co ja", został wydany w dniu 23 listopada 2012 przez Walt Disney Records. Ten soundtrack zawiera 10 niepublikowanych wersji utworów wydanych w fizycznych i cyfrowych. Fizyczne wersja zawiera płytę DVD z 10 filmów śpiewać wersji karaoke, a 10 filmów.
Alba uczestniczy temat:
Violetta
• Przyjdź śpiewać (wraz z całą obsadą Violetta)
Śpiewanie jest to, co ja
• Bądź lepszy (wraz z całą obsadą Violetta)
• Masz talent (z obsadą Violetta)

POZDRAWIAM
NATI^^

1 komentarz:

  1. Aha dzienkuję jusz wiem coś o albie rico :)

    OdpowiedzUsuń